Home Lajme ‘Vari l*sht’, zëvendëskryetares së Kuvendit, Ermonela Felaj, i shpëton goja me mikrofonin ndezur

‘Vari l*sht’, zëvendëskryetares së Kuvendit, Ermonela Felaj, i shpëton goja me mikrofonin ndezur

0
‘Vari l*sht’, zëvendëskryetares së Kuvendit, Ermonela Felaj, i shpëton goja me mikrofonin ndezur

Zëvendës Kryetarja e Parlamentit Ermonela Felaj, ka “lëshuar gojën” gjatë seancës parlamentare të ditës së sotme, teksa për një moment ka harruar se mikrofoni ishte hapur.

“Vari lesht”, tha Felaj teksa vijonte me procesin e votimit në parim dhe nen për nen.

Advertisements

Duket se diçka nuk ka shkuar mirë me disa dokumente, që Felaj i kërkoi “ndihmë” sekretares së Kuvendit, por papritur bëri gafën.

Advertisements