Home Lajme Ngjarje e rëndë, tifozët e Partizanit sulmojnë autobusin e Tiranës dhe i thyejnë xhamat (Video)

Ngjarje e rëndë, tifozët e Partizanit sulmojnë autobusin e Tiranës dhe i thyejnë xhamat (Video)

0
Ngjarje e rëndë, tifozët e Partizanit sulmojnë autobusin e Tiranës dhe i thyejnë xhamat (Video)

Ende pa nisur derbi mes Partizanit dhe Tiranës, kanë filluar incidentet.

Tifozët e Partizanit kanë sulmuar autobusin e Tiranës duke thyer xhamat e tij.

Advertisements

Një situatë që tregon edhe një herë dhunën në derbi ende pa filluar sfida.

Advertisements