Home Showbiz Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër? Videoja po bën xhiron e rrjetit

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër? Videoja po bën xhiron e rrjetit

0
Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër? Videoja po bën xhiron e rrjetit

Një video që po qarkullon në rrjet ka të bëjë me çiftin më të përfolur të momentit, Kiarën dhe Luizin.

Ata nisën njohjen brenda shtëpisë së BBVA dhe u martuan në finalen e show-it.

Advertisements

Por, mesa duket këtë herë po përflitet për një shtatzani të moderatores, edhe pse nuk ka ende asnjë njoftim nga çifti nëse është lajm i vërtetë apo jo.

Advertisements

E vetmja gjë që na ngelet është të presim deri sa Luizi dhe Kiara të japin më shumë detaje nga jeta private.

@fun_videos0

♬ original sound – Fun Videos