Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë.

Advertisements

Foto Ilustruese

Nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja dhe nëse ka apo jo persona të lënduar.

Aktualisht policia ndodhet në zonë për të zbardhur rrethanat e plota të ngjarjes.