Home Jetë dhe Stil “Edhe gjella turli ka…”, kë po thumbon Elvis Pupa?

“Edhe gjella turli ka…”, kë po thumbon Elvis Pupa?

0
“Edhe gjella turli ka…”, kë po thumbon Elvis Pupa?

Aktori i humorit Elvis Pupa së fundmi ka thumbuar reperët shqiptarë teksa në një video në Instagram është shprehur:

“S’e marr vesh fillon kënga me gjuhë letrare pastaj kalon në dialekt kosovarë pastaj në anglisht ka disa edhe spanjisht nuk i marr vesh çfarë duan të thonë edhe “gjella turli “ e ka më shumë ‘dinjitet’ nuk pranon kaq shumë përzierje.” –thotë aktori i njohur.

Advertisements

Nuk dihet ende se për cilin reper e ka këtë thumb Visi por duket që ka përfshirë të gjithë artistët që bëjnë muzikë me rrymë rrep.

Advertisements