Home Lajme “Çmendet” moti, stuhi shiu në Tiranë, e pamundur lëvizja (Video)

“Çmendet” moti, stuhi shiu në Tiranë, e pamundur lëvizja (Video)

0
“Çmendet” moti, stuhi shiu në Tiranë, e pamundur lëvizja (Video)

Ngrohja globale po jep efektet e saj edhe në Shqipëri. Pasditen e së premtes një stuhi shiu ka “pushtuar” Tiranën.

Banorët e kryeqytetit janë përballur me një stuhi shiu të pazakontë.

Advertisements

Reshje të forta shu të shoqëruara me erë kanë bërë që lëvizja në rrugë të ishte e pamundur për qytetarët.

Advertisements

Ndërkohë që mjaft e vështirë ka qenë dhe lëvizja për mjetet. /AlbEu.com/