Home Lajme Çfarë ndodhi? Luiz Ejlli ndalohet nga policia

Çfarë ndodhi? Luiz Ejlli ndalohet nga policia

0
Çfarë ndodhi? Luiz Ejlli ndalohet nga policia

Fituesi i Big Brother VIP Luiz Ejlli padyshim është personazhi i momentit në showbizit shqiptar.

Rrjetet sociale të këngëtarit numërojnë me qindra mijëra ndjekës dhe shpesh herë ai ndalet në rrugë nga fansat.

Advertisements

Por duket se edhe punonjësit e Policisë së Shtetit nuk i kanë rezistuar tundimit për të bërë foto me këngëtarin, i cili më pas i ka postuar në një foto në story-n e tij në Instagram.

Advertisements