Home Lajme Aksident i rëndë/ Automjeti përmbyset në mes të rrugës, pamje nga vendngjarja

Aksident i rëndë/ Automjeti përmbyset në mes të rrugës, pamje nga vendngjarja

0
Aksident i rëndë/ Automjeti përmbyset në mes të rrugës, pamje nga vendngjarja

Një aksident automobilistik ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laç.

Burime për Panorama TV bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Milotit, ku një automjet është përmbysur.

Advertisements

Advertisements

Fatmirësisht drejtuesi dhe pasagjerët nuk kanë marrë lëndime, por prezenca e makinës në rrugë ka krijuar trafik të rënduar.

Ndërkohë policia ka mbërritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur verifikimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.