Home Lajme “Si sot, 16 vite më parë humba nënën”, Rozana Radi e shokuar nga video e Megi Pojanit: Ti nuk je mirë mendërisht (Video)

“Si sot, 16 vite më parë humba nënën”, Rozana Radi e shokuar nga video e Megi Pojanit: Ti nuk je mirë mendërisht (Video)

0
“Si sot, 16 vite më parë humba nënën”, Rozana Radi e shokuar nga video e Megi Pojanit: Ti nuk je mirë mendërisht (Video)

Konkretisht në varrin e stërgjyses së saj, ku duke kërcyer e bërë gallatë i tregon asaj se stërmbesa e saj është e famshme.

Reagimet e shumta nisën menjëherë, por një reagim ka ardhur së fundmi nga Rozana Radi.

Advertisements

E shokuar Rozana tregon se si sot 16 vite më parë ka humbur nënën dhe kjo video e Megit e ka tronditur.

Advertisements

“Çfarë është në gjendje të bëj njëriu për pak famë. Nuk e arsyetoj dot këtë video. Moj Megi Pojani të ruajt Zoti mend e kokë, sepse mendoj se nuk je mirë mendërisht. Ti ke probleme.”, shprehet këngëtarja./albeu.com.