Home Showbiz Pas video-skandalit, Megi Pojanit i ndodh ajo që nuk e priste

Pas video-skandalit, Megi Pojanit i ndodh ajo që nuk e priste

0
Pas video-skandalit, Megi Pojanit i ndodh ajo që nuk e priste

Videoja skandaloze e Megi Pojanit dhe motrës së saj Marsi në varreza, duket se nuk iu ka pëlqyer aspak fansave.

Mbi 10 mijë fansa janë larguar nga rrjetet sociale të megit, pasi humori i zi që ajo dhe mortra e saj bënë mbi varrin e stërgjyshes së tyre nuk iu ka pëlqyer aspak.

Advertisements

Advertisements

“Stërmbesa e saj është fucking e famshme…”, dëgjohet tek thotë Megi, ndërsa sëbashku me motrën qeshin me të madhe.