Home Showbiz Nuk çoi dot Kiarën në finale, Luizi i premton Jorit: Do bëj çmos të të çoj ty

Nuk çoi dot Kiarën në finale, Luizi i premton Jorit: Do bëj çmos të të çoj ty

0
Nuk çoi dot Kiarën në finale, Luizi i premton Jorit: Do bëj çmos të të çoj ty

Teksa Jori kishte dalë sot me bikini buzë pishinës për të marrë rreze dielli, Luizi i premtoi diçka. Luizi i premtoi finalen modeles duke i thënë se do bëjë çmos.

Por Jori dyshoi mbi këtë, duke qenë se ditën e djeshme ai i ka thënë që ajo do të dalë. Luizi iu përgjigj se ishte më e rrezikuara dhe ndërkohë pranoi se ka ngelur me gojë hapur nga ajo.

Advertisements

“Unë do bëj çmos me t’çu ty në finale. Do merrem me ty këtë javë”, i tha Luizi Jorit.

Advertisements