Home Showbiz Me unazën e martesës, Kiara Tito reagon pas daljes nga BBV dhe jep mesazhin e rëndësishëm për të gjithë (Foto)

Me unazën e martesës, Kiara Tito reagon pas daljes nga BBV dhe jep mesazhin e rëndësishëm për të gjithë (Foto)

0
Me unazën e martesës, Kiara Tito reagon pas daljes nga BBV dhe jep mesazhin e rëndësishëm për të gjithë (Foto)

Kiara Tito ka reaguar për herë të parë pas daljes së djeshme nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Teksa ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku thekson unazën me të cilën Luizi i propozoi për martëse gjatë spektaklit, Kiara falenderon publikun për mbështetjen, mesazhet dhe votat që ata i kanë dhënë gjatë rrugëtimit për herë të dytë në BBVIP.

Advertisements

Ajo shprehet se u gëzua aq shumë nga propozimi sa harroi çdo mërzitje dhe dhimbje që mund të kishte kaluar më parë.

Advertisements