Home Showbiz Luizi e lë Kiarën keq në dush, ajo mërzitet

Luizi e lë Kiarën keq në dush, ajo mërzitet

0
Luizi e lë Kiarën keq në dush, ajo mërzitet

Që nga mbrëmja e së enjtes Luizi i ka mbajtur një qëndrim shumë të ftohtë Kiarës.

Këngëtari është në një mision, por moderatorja nuk e di një gjë të tillë dhe duket shumë e mërzitur.

Advertisements

Advertisements

Madje sot teksa po laheshin në dush, Luizi i tha Kiarës se ky është dushi i fundit bashkë.

“Ndjen kënaqësi kur më mërzit?”, e pyeti Kiara dhe më pas doli nga dushi e mërzitur.

Luizi iu drejtua kamerës dhe tha se po çmendet.