Home Lajme LAJM I FUNDIT/ Sherr në Tiranë, persona të paidentifikuar bëjnë për spital 30-vjeçarin

LAJM I FUNDIT/ Sherr në Tiranë, persona të paidentifikuar bëjnë për spital 30-vjeçarin

0
LAJM I FUNDIT/ Sherr në Tiranë, persona të paidentifikuar bëjnë për spital 30-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Tiranës ku disa persona kanë dhunuar një 30-vjeçar.

Sipas informacioneve praprake të ardhura nga uniformat blu mësohet se ngjarja ka ndodhur në orën 21:05 në rrugën “Kongresi i Manastirit”, në afërsi të gjimnazit “Partizani”, ku persona ende të paidentifikuar dyshohet se kanë goditur me sende të forta shtetasin E. Z., 30 vjeç, dhe më pas janë larguar.

Advertisements

Si pasojë 30-vjeçari është dëmtuar dhe po merr ndihmën mjekësore në spital. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin e kapjen e autorëve të dyshuar.

Advertisements

Njoftimi i plotë i Policisë:

Më datë 23.04.2023, rreth orës 21:05, në rrugën “Kongresi i Manastirit”, në afërsi të gjimnazit “Partizani”, persona ende të paidentifikuar dyshohet se kanë goditur me sende të forta shtetasin E. Z., 30 vjeç, dhe më pas janë larguar.

Si pasojë 30-vjeçari është dëmtuar dhe po merr ndihmën mjekësore në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin e kapjen e autorëve të dyshuar.