Home Showbiz “E vuajta me zemër”/ I kujton nominimin e grupit “LEK”, Luizit nuk i del inati dhe ia ‘plas’ Deas: Dëgjove urdhrat e kuçedrës, je ushtari besnik i

“E vuajta me zemër”/ I kujton nominimin e grupit “LEK”, Luizit nuk i del inati dhe ia ‘plas’ Deas: Dëgjove urdhrat e kuçedrës, je ushtari besnik i

0
“E vuajta me zemër”/ I kujton nominimin e grupit “LEK”, Luizit nuk i del inati dhe ia ‘plas’ Deas: Dëgjove urdhrat e kuçedrës, je ushtari besnik i

Luizi dhe DeaMishel nuk i kanë harruar inatet e vjetra. Ndërsa janë ndodhur në oborr kanë debatuar në lidhje me nominim e bërë nga Dea me kutinë e Pandorës, “Luiz-Kiara-Efi”.

Luizi u shpreh se ishte i indinjuar jo se ishte një zgjedhje e saj, por sepse ajo luajti lojën e Oltës, duke zbatuar urdhrat e saj.

Advertisements

Pjesë nga biseda:

Advertisements

Luizi: Unë e vujta me zemër atë nominim.

Dea: Edhe unë vuajta me zemër që ofendove shoqet e mia.