Home Lajme Del EMRI/ I ka shpëtuar atentatit me tre plumba në bark, kush është 26-vjeçari që u plagos sot në Elbasan

Del EMRI/ I ka shpëtuar atentatit me tre plumba në bark, kush është 26-vjeçari që u plagos sot në Elbasan

0
Del EMRI/ I ka shpëtuar atentatit me tre plumba në bark, kush është 26-vjeçari që u plagos sot në Elbasan

Një ngjarje banale ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se ngjarja ka konsistuar në një sherr mes të rinjve në Elbasan ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre.

Advertisements

Mësohet se të rinjtë janë konfliktuar me sende të forta. Sherri ka ndodhur në Bulevardin e qytetit.

Advertisements

I plagosur ka mbetur Kei Piu, 26 vjeç, i cili njihet në Elbasan, pasi në 2020 i ka shpëtuar një atentati me armë zjarri në qendër të qytetit, ku mori tre plumba në bark.

Sakaq policia ka identifikuar autorin dhe e ka shpallur në kërkim, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.