Që Luiz Ejlli është kthyer në një fenomen të rrjeteve sociale dhe jo vetëm, është një çështje që nuk ka më vend për diskutim.

Ai ka rrëmbyer jo vetëm zemrat dhe përkrahjen e publikut, por edhe të personazheve të njohur, të cilët i kanë treguar publikisht mbështetjen e tyre disa herë.

Advertisements

Në këtë listë duket se u shtua edhe reperi Noizy.

Në një postim në profilin e tij të Instagram-it, Noizy ka imituar kërcimin e Luizit gjatë një koncerti të tij, gjë që është kuptuar nga audencia e cila ka shpërthyer në brohorima.

https://www.instagram.com/noizy/?utm_source=ig_embed&ig_rid=cee9c33d-e251-48b8-9221-3de1af6299f2

Advertisements