Që prej primes të së martës ku banori më i ri i shtëpisë së Big Brother ishte këngëtari Lorenc Hasramaj, rrjeti po zien.

Lart e poshtë po thuhet se Lorenci është ish i dashuri i Keisit.

Advertisements

Ishte pikërisht ish banori i Big Brother, Anaild Kaloti, ai i cili zbuloi se Lorenci është ish i dashuri i Keisit.

Ky pretendim u tha gjithashtu gjatë videove live të personazheve të ndryshëm që komentojnë “Big Brother” dhe më pas u përhap nga njerëzit në rrjete sociale.

Ndërkohë, së fundmi lidhur me këto lajme ka reaguar për herë të parë edhe babai i Keisit, Sabiani.

Advertisements

Përmes një postimi në “InstaStory”, Sabi hedh poshtë këto lajme.

“O media k…, që e keni shpirtin më të zi se qymyri. Na i bëtë miqtë dhe shokët dashnorë. E nxirrni besëpremë atë djalin se kemi miqësi të përbashkët,”shkruan këngëtari në një postim në Instastory.