Dalja e Armaldo Kllogjerit nga shtëpia e Big Brother Vip ka indinjuar tej mase Oltën.

Aktorja është shprehur e vendosur se pas daljes së Maestreos do të bëjë gjithaçka që të largojë Kiarën nga shtëpia, në mënyrë që të dobësojë Luizin.

Advertisements

Mbrëmjen e djeshme Olta ka shkuar te suita e Kiarës dhe Luizit, ku I ka kërkuar llogari Luzit për lojën e “padrejtë” sias saj që Luizi po bën, ndërsa i ka thënë çiftit se do ua “shkatërrojë moment e bukura që po kalojnë në suitë”.

Kiara dhe Luizi shkuan mbrëmë në suitën ku do të flenë deri të martën.

Ishte Kiara ajo që kërkoi suitën nga Vëllai i Madh, si një prej fituesve të sfidës së imitimeve./albeu.com/

Advertisements