Në shtëpinë e “Big Brother Vip” mbrëmjen e sotme mbërriti një zarf i bardhë, në të cilin kishte një propozim për banorët.

Ata u vunë përballë një zgjedhjeje, të pranonin të humbnin 10 mijë euro nga çmimi i madh dhe të nxirrnin nga izolimi Efin dhe Luizin, ose t’i linin aty.

Advertisements

Shumica e banorëve votuan pro, dhe Efi me Luizin dolën. I veçantë ishte momenti kur Luizi takohet me Kiarën.

Siç e shihni dhe nga video sapo Kiara pa Luizin e përqafoi dhe e puthi këtë të fundin, i cili dëgjohet teksa i thotë “Drita ime”.