Debatet mes Luizit dhe Teas kanë vazhduar edhe në puntatën e sotme të Big Brother VIP. Kujtojmë që debati i tyre ka nisur disa ditë më parë, pas një komenti që Luizi bëri për Tean.

Pjesë nga debati:

Advertisements

Tea: Ore unë nuk dua të merrem fare.

Luizi: Nuk të llogarit njeri fare këtu. Nuk të konsideroj fare si konkurente.

Tea: Ti më ke ofenduar në mënyrën më të ulët të mundshme.

Advertisements

Luizi: Po nuk më pëlqen moj.

Tea: Boll më ofendove se do ulen 2 mijë euro të tjera. Nuk je qendra e universit, o zotëri. Nuk dua të flas më me ty.

Luizi: Duhet të veproj siç do ti? Okej, nuk të flas më, deri në ditën që do mbledhësh veten.

Tea: Unë po përpiqesha të flija dhe ti më përmend emrin me atë.