Luiz Ejllit ditë më parë i kërkuan banorët që të flas seriozisht dicka për veten pasi gjithmonë e shohim duke bërë batuta dhe duke folur vetem me shaka ne pothuajse secilen situate.

Ishte Efi ajo që e afroi Luizin dhe mblodhi edhe disa banorë të tjerë ku i thanë që të tregon për fëmijërinë e tij, e derisa tregoi se si shkoi karriera e tij deri dhe sfidat qe kaloi deri në Eurovision.

Advertisements

Por në spektaklin e muzikës Ethet e së premtes Luizi tha se ka marrë pjesë me disa persona që sot janë këngëtar të famshëm sic është këngëtarja Samanta Karavella qe tregoi nje histori me te.

Ai tha se Samanta ishte e vogël andaj nuk mundi të fitoj duke e treguar një rast se si ishte frikësuar dhe Luizi e ndihmoi, derisa thote se tani eshte kengetare mjaft e njohur por jo vetëm kaq.

Një video po shpërndahet në rrjetet sociale ku shihet Luizi i veshur si kuzhinier derisa po përgatit pica pikërisht për këngëtaren Samanta, derisa shihen edhe fytyra të njohura publike sic është Rona Nishliu.

Advertisements

VIDEO