Marrëdhënia mes Luizit dhe Kiarës është kthyer në një nga temat më të komentuara brenda dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Teksa një pjesë e publikut besojnë se mes dyshes mund të krijohet një lidhje e bukur, një pjesë tjetër mendojnë se Kiara nuk ka fare interes për Luizin, madje ka patur edhe aludime për një lidhje të saj jashtë shtëpisë.

Advertisements

Diçka që i ka shtuar më shumë dyshimet ka qenë një video mes saj dhe Efit duke biseduar në orët e vona të natës.

Pasi pranoi që është në një lidhje jashtë, Efi po tregonte se do i duket shumë i çuditshëm momenti kur të takojë të dashurin pas kaq shumë kohësh pa e parë, ndërsa përgjigja e Kiarës ishte: “Më duket sikur e kemi harruar”.

A është vërtet dikush jashtë për të që Kiara e vuri veten në të njëjtin pozicion me Efin?

Advertisements