Kiara dhe Luizi kanë qenë çifti i rradhës që janë mbyllur në dhomën e surprizave për të kujdesur për bebin.

Por teksa ndodheshin aty, mes tyre ka ndodhur një moment që po bën xhiron e rrjetit.

Advertisements

Luizi ka hyrë në dush dhe i ka kërkuar Kiarës t’i sjellë mikrofonin. Në momentin që Kiara ka shkuar tek dera, e ka parë Luizin lakuriq dhe reagimi i saj ka qenë epik.

Ndiqeni në videon më poshtë.

Advertisements