Young Zerka ka qenë një nga të ftuarit e spektaklit “Zemër Luana” të Luana Vjollcës. Teksa ka realizuar lojën e sekreteve me fotot e personazheve, Zerka është ndalur tek fotoj e Dj PM & DAGZ, dhe ka treguar një sekret.

“Ashtu si Pm dhe Dagz do të bëhet baba”, ka thënë Zerka, i ngacmuar nga Luana e cila e ka pyetur: Është Sarah shtatzënë? Nëse është e vërtetë i urojmë të jetë mirë!

Advertisements

Zerka e ka kaluar duke qeshur, ama ka nënkuptuar se mund të ketë diçka të re në jetën e çiftit Pm dhe Sarah.