Një plagosje me armë të ftohtë thikë ka ndodhur në afërsi të stacionit të trenit në Durrës.

Nga të dhënat paraprake rezulton se i dëmtuari është i moshës rreth 45-vjeç.

Advertisements

Ai ndodhet momentalisht në urgjencë pasi u shoqërua nga policia dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.r.t/abcnews.al