Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen “Gurra” në Lezhë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete dhe si pasojë e përplasjes ka mbetur i plagosur një person.

Advertisements

I plagosur fatkeqësisht ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.