Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si “Stresi”, ka diskutuar mbrëmjen e djeshme me banorët e tjerë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Kosovë”, në lidhje me ëndrrat e kqëija. Në një moment reperi ka beson se brenda shtëpisë ka fantazma, pasi siç tha ai, ka parë disa gjëra.

Natën e parë unë jam çu natën keq edhe n’mëngjes”, tha Stresi.

Advertisements

“1 natë kena pa andrra t’kqija, shumë andrra palidhje”, vazhdoi Gresa.

“Unë mendoj që ka fantazma këtu mrena. Për Zotin ka, unë vrej shumë sene. A din ça kom vërejtë unë? Që vijnë na shohin edhe ikin. Na afrohen shumë”, ka thënë më tej Stresi.

“Dera natën që po kërset, a e ke ni. Që kjo është ma e keqja”, u shpreh Artani.

Advertisements

E gjithë kjo bisedë ka shqetësuar Mbresën e cila tha se frikësohet shumë nga këto gjëra dhe nuk mund të flejë dot.