Rezarta Shkurta është padyshim një ndër vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Ndonëse prej shumë vitesh ka hequr dorë nga karriera e saj si këngëtare, pasi ka vendosur që t’i përkushtohet biznesit privat, Rezarta tërheq vëmendjen e mediave rozë pasi është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo dhe partneri i saj Ermal Hoxha, ndodhen me pushime në ishujt Maldive nga ku Rezarta ka ndarë edhe foto provokuese.

Advertisements

Në njërën pre tyre Rezarta pozon gjysmë topless, por njësoj sa foto vëmendjen e ka marrë edhe përshkrimi i saj.

“Desha ti shpjegoja Maldivjotëve kush eshte Rozafa te ne”, shkruan Rezata Shkurta.

https://www.instagram.com/rezartashkurta/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e43240dd-909a-4f0a-ae6e-e09d93335cf4

Advertisements

https://www.instagram.com/rezartashkurta/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a4da95f8-a782-4531-b743-0f8362a15fba

https://www.instagram.com/rezartashkurta/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3665345f-c825-45e6-943e-7fe3ebdfd089