Eros dhe Ajsel Grezda janë kthyer një nga çiftet më të komentuara të momentit. Më herët, futbollisti është shprehur se e bezdis fakti që përflitet vetëm për jetën private, por në marrëdhënien e tij të re ai nuk i ka kursuer postimet dhe dedikimet.

Advertisements

Së fundmi partnerja e Eros, Ajsel me të cilën u celebrua në martesë, feston ditëlindjen. Mirëpo Grezda nuk i ka bërë një dedikim romantik, por një urim të veçantë ku përmend dhe Luizin.


“Edhe 100 zemër. Të dua më shumë se Luizin”, i ka shkruar Eros në një pusullë bashkëshortes së tij.

Advertisements

“Kur e ke bashkëshortin më romantik se ç’mendoje”, shprehet Ajsel.