Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi, i ftuar sot në “Wake up”, tha se Luiz Ejlli ka thyer rekord duke arritur gati në 1 miliard shikime.

Por prapa nuk mbetet as Kiara Tito. Madje eksperti u shpreh se moderatorja është i vetmi njeri që mund ta mundë këngëtarin e njohur.

Advertisements

Ai tregoi se qytetet që kërkojnë më shumë për Kiarën në “Google” janë Kukësi, Tirana, Elbasani.

“Qytetet që kanë kërkuar më shumë për Kiarën janë Kukësi i pari, pastaj Tirana, Elbasani dhe të fundit Vlora dhe Shkodra.

I vetmi njeri që mund ta mundë Luizi është Kiara, nëse do të dijë sesi ta mundë”, tha eksperti i IT-së.

Advertisements