Rast dhune në familje në Durrës.

Një 63-vjeçar në këtë qytet ka rënë në prangat e policisë.

Advertisements

Konkretisht shtetasi me iniciale M.N., ka dhunuar gruan dhe djalin e tij të mitur, vetëm 17-vjeç.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Advertisements