Përflitet se Butrint Imeri mund të futet të shtunën në “Big Brother”.

Disa thonë si surprizë e Arjoni sot në “Shqipëria live” hodhi dyshime se Butrinti mund të futet si banor.

Advertisements

Mikela u shpreh se futja e Butrintit nuk do ndikonte tek Kiara pasi historia e tyre ka vite që ka mbaruar.

Por sipas Mikelës, kjo gjë do ndikonte tek Luizi.

Megjithatë gjithçka mbetet në kuadrin e thashethemeve dhe pritet të shihet ç’do ndodhë të shtunën.

Advertisements