Një aksident automobilistik është regjitruar mbremjen e sotme në zonën e “Myslym Shyrit” në Tiranë.

Nga të dhënat e para mësohet se bëhet me dije se një mjet ka dalë nga rruga, ndërsa është i paqartë shkaku i këtij aksidenti.

Advertisements

Po ashtu mësohet se në automjet ishin dy femra, të cilat janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa efektivët e policisë ndodhen në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti.