Blogerja Hilda Kertalli, e cila eshte perfolur ne rrjetet sociale si sozia e Dua Lipes, eshte nga te paktat blogere Shqiptare te suksesshme ne youtube dhe me gjere.

Videot e saj marrin qindra mijera shikime ku dhe komentet nuk jane te pakta.

Advertisements

Ne nje video te publikuar se fundmi, Hilda pyet ndjekesit e saj, a shtyhet dita me 500 lekë në tiranë?

Ne nje eksperience personale ajo tregon se cfare mund te konsumosh brenda kesaj shume te kufizuar. Per me teper ndiqni videon.

Advertisements