Luiz Ejlli një personazh karizmazik popullor dhe padyshim personazhi më i dashur nga Shqiptarët herë pas here ngacmon banorët me batuta dhe për lojë

Ditën e sotme ai është provokuar nga Kristi duke kaluar cdo limit moral dhe duke futur në lojë edhe Kiarën që e quan dashnorja

Advertisements

Me këtë frazë luizi është nxehur dhe i është drejtuar Kristit po të ishim jashtë do ishe lajmi i fundit . Kjo frazë është marrë kërcënuese dhe big brother mund marr vendim

Në shtëpinë e Big Brother ka shkuar një zarf i zi që ka një komunikim për banorët. A do ketë vallë ky zarf komunikimin e largimit përjashtimit të Luizit nga Big Brotheri?

Kristi, Diola dhe Olta folën me bindje se zarfi është një dënim për Luizin.Kristi: Mos e sulmo fare.Diola: Jo, po unë s’kam nivelin e tij, një doktor i shkencave nuk merret me Luizin. Po përdor titullin se më duhet ta përdor titullin.

Advertisements

Kristi: Sot ai do dali bllof, po bllof. S’ka dalë ndonjëherë kaq bllof. Ose do dali ky personi (Luizi) ose do të dalë i nominuar. Olta: Unë them që për Luizin duhet të jetë