Gazetari investigativ, Artan Hoxha duke marrë shkas nga deklaratat dhe ngjarjet e zhvillimeve të fundit me doza ironie shkruan se tersllëqet e ditës së martë nuk paskan patur fund.

Postimi i plotë:

Advertisements

Te vjetrit thoshin, se e marta eshte dite tersi…

Keta vrasesit me pagese, nuk te vrisnin per dite te marte, se e kishin per ters…

Por keto terslleqet e te martes nuk paskan patur fund…

Advertisements

Zot qe je atje lart ne qiell, na jep fuqi dhe kurajo te perballojme dhimbjen deri sa te vije e merkurra,

se aty e tutje, i bej derman vete.