Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në zonën e Bogës në Malësisë së Madhe.

Advertisements

Sipas raportimeve nga terreni, një makinë është marrë para nga rrjedha e ujit. Brenda saj ndodhej personi me inicialet P.GJ. së bashku me dy fëmijë. Në ndihmë të tij është nisur FNSH.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në vendin e quajtur si “Përroi i thatë”.

Ende nuk dihet gjendja e tyre, ndërsa policia dhe forcat e shpëtimit ndodhen në vendngjarje.

Advertisements