Njerëzit mbetën të shokuar nga ajo që panë. Një dhëndër ka mbërritur në dasmë me arkivol ndërsa ishin miqtë e tij që e mbanin.

Ideja u filmua nga një i ftuar përpara se të postohej në TikTok, ku dhe u bë menjëherë virale.

Advertisements

“Unë do ta anuloja martesën”, shkroi një komentues. Disa vunë re se sa në siklet ndiheshin të ftuarit, ndërsa disa pyesnin veten se si reagoi nusja. Një vajzë u thërrit në dasmën e ish-partnerit të saj për të kënduar por pa e ditur se ku po shkonte.

E reja e quajtur Alexandra Starr menjëherë sapo e mori vesh që po shkonte në dasmën e ish-it të saj vendosi të hakmerrej duke zgjedhur një këngë për pabesinë.

Kantautorja nga Kalifornia, rrëfeu se u shokua kur pa që ishte ftuar të performonte në dasmën e të dashurit, i cili e kishte tradhëtuar një vit më parë.

Advertisements

Videon mund ta ndiqni KETU