Katari dhe Ekuadori po përballen në ndeshjen hapëse të Botërorit.

Ekuadori është në epërsi të dyfishtë me golat e Valencias.

Advertisements

Ky rezultat bëri që tifozët e Ekuadorit të “provokonin” sheikët duke ju përmendur me dorë shenjën e parave, duke aluduar se nuk janë për futboll.

Videon mund ta ndiqni KETU