Është shoqëruar në polici Rexhep Rraja, djali i deputetit të PS Rrahman Rraja. I riu u shoqërua pas një aksioni të policisë në Qafë-Kashar.

Rexhep Rraja është një emër i njohur për policinë, pas skandalit me Xhisiela Malokon, ku kjo e fundit e akuzonte atë se e kishte dhunuar.

Advertisements

Në të njëjtin operacion është shoqëruar edhe Rramazan Rraja, nipi i deputetit te PS. Nderkohe qe bashke me ta, ne polici eshte shoqeruar dhe kusheriri tjeter i tyre J.Rraja.

Mësohet se policia po kryen kontrolle dhe verifikime për mjetet e blinduara. Deri më tani janë shoqëruar disa shoferë të mjeteve të blinduara, ndërsa 3 të tilla janë bllokuar.

Advertisements