Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto të shumë viteve më parë, ku shfaqet i buzëqeshur Sali Berisha në një kazino.

Hoxha thotë se ‘mbreti i vërtetë’ i lojërave të fatit nuk është Ervis Martinaj, por Sali Berisha.

Advertisements

Postimi i plot:

Hakerat iraniane godasin serish

Pavarsisht lajmeve te muajve te fundit, se “u zhduk”, “u vra”, “u rrembye” apo “u fsheh”, Mbreti i lojerave te fatit, hakerat e financuar nga rregjimi i Ajatollahut te Iranit, kane publikuar pamjet e “Mbretit te vertete” te lojerave te fatit…

Advertisements

Kur Rama thoshte se,

“Patronazhimi, e di makinen dhe targen e atij drejtorit te lojerave te fatit”, nuk e paska patur per Ervis Martinaj, por per “Mbretin e vertete” te lojerave te fatit, S.B. dora vete….

Prandaj qeveria i paska mbyllur lojerat e fatit, qe t’i priste financimet “Mbretit” dhe ta linte fukara si peshku ne zall