Sot është një ditë e bekuar për çiftin e njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi. Më 24 nëntor të vitit të shkuar, ata u bënë prindër për herë të parë. Dyshja mirëpritën vajzën e tyre, Marget, e cila sot mbush 1 vjeç.

Fillimisht ishte Geti, ai që bëri një urim publikisht për të bijën duke shkruar: “Jeta e Babes, kur erdhe ne jete ti, une u linda per se dyti.

Advertisements

Tani kur shoh buzëqeshjen tende engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jete, mbështesin besimin tim, se jeta ia vlen të jetohet me te gjitha pengesat qe vijnë e shkojne gjate rruges. Babi do jete gjithmonë ketu per ty bija ime!