Blogeria Lule Hajdari, është mjaft e komentuar në rrjete sociale, për jetën e saj. Para disa ditësh u raportua se në gjendje jo të mirë, po rrezikon vetën dhe foshnjën me lindje para kohe. Ajo pasi kaloi sëmundjen e kancerit, u bekua edhe me një fëmijë. Lulja tani ka dy vajza.

Ata janë ndër ciftet më të njohura në rrjete sociale. Bëhet fjalë për Lule Hajdarin dhe Lirim Kastrati, si duket provat për familjen Rashiti nuk kanë të ndalur. Pas sëmundjes së rëndë që u përball blogerja Lule Hajdaraj Rashiti, vajza e saj dhe Lirim Rashitit po përballet me një sëmundje.

Advertisements

Përmes një statusi në Instagram çifti i njohur kanë treguar se vajza e tyre, Elena, është prekur nga një virus në tru. “Encephalite”, mbanë emrin virusi që tani e ka shtrirë në spital vogëlushen e çiftit. Ata thone se tani janë në pritje të rezultateve për më shumë detaje rreth sëmundjes dhe shërimit të saj. I urojmë shërim të shpejt të bukurës Elena. /Kosovarja/