Xhani Demika, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, të moderatores Ester Bylyku.

Por gjatë xhirimeve të emisionit ndodhi diçka e sikletshme. Ester, i kërkoi të rehatohej në limuzinë, sepse dukej në siklet, dhe Xhani hoqi këpucët për tu shplodhur për pak sekonda.

Advertisements

Ai është kapur nga kamera me çorape të grisur, dhe u ndje shumë në siklet.

Ky moment, është transmetuar në emisionin ‘Glamour Zone’.

Klikoni videon e mëposhtme, për të parë këtë moment.

Advertisements