E ëma e Bora Zemanit feston sot ditëlindjen dhe moderatorja ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar. Teksa ka publikuar një fotografi në rrjete sociale ku shihet bashkë me të shtrenjtën e saj, moderatorja shprehet se ajo është shembulli më i mirë që mund të kishte në jetën e saj.

“Edhe 100 vite për njeriun më të bukur në jetën time! Je dashuri, forcë, energji pozitive…shembulli më i mirë që mund të kisha në jetë! Të dua Mam @ermirazemani e mira ime”, ka shkruar ajo.

Advertisements