Është gjetur pa shneja jete në shtëpi 45-vjeçari nga Kuçova Admir Bejo.

Bejo u gjet nga familjarët dhe policia raporton se nuk ka shenja dhune.

Advertisements

Ky i fundit u plagos me armë zjarri në lagjen “1 Maji” në Kuçovë” më 13 gusht të këtij viti, teksa ishte emër i njohur për policinë shqiptare.

Në 2017, ai së bashku me vëllanë Ilija Bejon, kanë tentuar që të vrasin 2 vëllezërit Ardian Kundja dhe Saimir Kundja.

Dyshohet se ai mund të ketë ndërruar jetë nga overdoza, pasi njihej si përdorues i rregullt i lëndëve narkotike.

Advertisements