Defri, këngëtari nga Gjiri i lalzit ishte i ftuar mbremjen e djeshme ne Top Show Magazine ku nder te tjera ka rrefyer per dasmen qe ka bere ne fshat me 350 pjesemarres.

Ai tha se nusen e ka marre me helikopter dhe ajo kishte fr ke ne ato momente.

Advertisements

Teksa ka rrefyer edhe nje detaj interesant kur u pyet nese e ka nxjerre carcafin naten e pare te marteses nusja.

Defri e pohoi kete gje.

Advertisements

Me pare nuset naten e pare te marteses per te provuar tek vjehrra apo “fisi” se ishte e v rgjer, nxirrte nga dhoma carcafin.