Megi dhe Endri përfliten prej muajsh si çifti më i ri i showbizit shqiptarë edhe pse asnjëeri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik.
Mbrëmjen e djeshme, futbollisti festoi 26-vjetorin e lindjes dhe të gjithë ishin kurioz për një urim nga Megi i cili nuk erdhi.

Por me rëndësi është se dyshja kanë festuar bashkë dhe këtë na e zbuloi motra eMegit, Ina Pojani. Ina ka ndarë një video nga një vilë private, në të njëjtin ambient me Çekiçin.

Advertisements

Gjithashtu motrat e Megit kanë ndarë video ku ajo shihet duke festuar e kërcyer.

Advertisements