Një makinë dyshohet se është rrëmbyer nga uji në zonën e Bogë pranë Përroit të Thatë në Malësinë e Madhe.

Mësohet se makina drejtohej nga Pjetër Gjoka, dhe me të ndodheshin edhe 2 fëmijët, vajza dhe djali.

Advertisements

Sipas informacioneve paraprake, vajza ka arritur të shpëtojë duke u hedhur nga makina tip fuoristradë, ndërsa nuk dihet fati i vëllait dhe babait të saj.

Alarmin e kanë dhënë të afërmit e Gjokës në pamundësi për t’u ludhur me të. Forcat e policisë janë vënë në dijeni për ngjarjen.

Lajmi në përditësim…

Advertisements